Agencja starStone – niezapomniane imprezy firmowe na Śląsku

0
Agencja starStone – niezapomniane imprezy firmowe na Śląsku

Imprezy integracyjne i różnego rodzaju eventy firmowe stanowią dziś nieodłączny element naszej pracy. Takie spotkania sprzyjają zacieśnianiu więzi między pracownikami i pracodawcą oraz pozwalają odpocząć od nawału obowiązków i zregenerować siły. Dodatkowo stanowią narzędzie motywacyjne w rękach właściciela firmy, który w ten sposób pragnie pokazać, że docenia wysiłek pracowników i jednocześnie zachęcić ich do dalszych starań. Imprezy firmowe to nie tylko siedzenie w zatłoczonym barze, to również fachowo zorganizowane eventy, bogate w rozrywkę i atrakcje dla wszystkich zaproszonych gości. To właśnie takie spotkania przynoszą najwięcej korzyści i zapadają w pamięć zgromadzonym.

Aby zorganizować imprezę firmową, która obudzi entuzjazm wszystkich zaproszonych gości, należy odpowiednio ją zaplanować i dopasować motyw eventu do osób, które chcielibyśmy na nim zobaczyć. Może ma to być impreza integracyjna pod gołym niebem, wycieczka dla aktywnych lub eleganckie przyjęcie? Możliwości są nieograniczone – wystarczy wiedzieć, co najbardziej spodoba się uczestnikom spotkania. Jeśli czujesz, że nie masz do tego głowy, nie panikuj. Wystarczy, że zaufasz profesjonalnej agencji eventowej, której pracownicy zrobią wszystko za Ciebie. Jeśli planujesz imprezę firmową na Śląsku, warto zaangażować do współpracy działającą tam firmę starStone, która od lat zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju imprez, także firmowych i z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Agencja eventowa starStone – satysfakcja gwarantowana

Decydując się na zlecenie organizacji imprezy firmowej profesjonalistom, masz prawo wymagać od nich spektakularnych efektów, które spełnią oczekiwania Twoje i gości. Dlatego należy skorzystać z pomocy kogoś, kto się na tym zna, ma doświadczenie w planowaniu i realizowaniu imprez firmowych dużego i małego formatu oraz potrafi tak zorganizować firmowy event, by zarówno uczestnicy, jak i sam zleceniodawca byli zaskoczeni efektem WOW. Dlatego warto zaangażować do współpracy agencję eventową starStone – ludzi przekuwających wieloletnie doświadczenie w branży w fenomenalne imprezy firmowe, których szczegółowy program dopasowany jest do potrzeb, wymagań i środków zleceniodawcy.

Zastanawiasz się, jaką imprezę firmową zorganizuje dla Ciebie starStone? Najłatwiej byłoby odpowiedzieć: każdą! Ale z uwagi na to, że liczy się doświadczenie, same deklaracje nie wystarczą. Dlatego warto wiedzieć, że ta agencja eventowa ma za sobą organizację takich imprez jak:

 • Gale

 • Jubileusze

 • Imprezy gwiazdkowe

 • Bankiety

 • Śniadania biznesowe

 • Imprezy integracyjne

 • Pikniki firmowe

 • Imprezy promocyjne

I wiele innych! Niewątpliwie z powyższej listy każdemu uda się wybrać coś dla siebie. Wystarczy, że zdecyduje, jaka forma imprezy najbardziej odpowiada jego preferencjom lub będzie stosowna do okazji, a pracownicy agencji eventowej starStone przygotują propozycję scenariusza na najlepszy event firmowy.

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe?

Osoby, które dzielą miejsce pracy, spędzają ze sobą kilka godzin dziennie, często przez wiele lat. Bywa, że mają problem z komunikowaniem się między sobą, zwłaszcza na początku, gdy prawie w ogóle się nie znają i trudno przełamać im pierwsze lody. Dlatego warto zachęcić ich do wspólnego spędzania czasu poza godzinami pracy, tak, aby mogli się otworzyć, zacieśnić więzi i przestać krępować się w swoim towarzystwie. Czemu ma to służyć? Oczywiście poprawieniu komunikacji i ogólnej współpracy. Praca zespołowa znacząco wpływa na wyniki ogółu i przynosi lepsze efekty niż działanie jednostki. Dlatego warto nauczyć pracowników swobodnego porozumiewania się, tak by maksymalnie ułatwić im pracę w jednej firmie.

Zgrany zespół to największy kapitał firmy dlatego warto o niego dbać. Najważniejsze jest stworzenie pracownikom miłej atmosfery w pracy, bo nie ma nic gorszego niż długotrwałe napięcie i stres. Pracownicy powinni czuć się dobrze w miejscu pracy, więc żeby tak się stało, warto zadbać o ich wzajemne relacje i jednocześnie dać im czas na regenerację. Dzięki temu:

 • Podniesiesz morale zespołu

 • Zintegrujesz się z pracownikami

 • Stworzysz okazję do rozwiązania ewentualnych konfliktów

 • Nagrodzisz pracowników za ich ciężką pracę

 • Dostarczysz gościom rozrywki

 • Zadbasz o dobry wizerunek firmy i własny

Imprezy firmowe zawsze organizuje się w jakimś celu. Profesjonalnie zorganizowany event sprawi, że osiągniesz więcej niż jeden. Wystarczy, że zdecydujesz się na imprezę, która nie będzie zwyczajnym spotkaniem przy piwie, ale wydarzeniem przynoszącym długotrwałe i pożądane efekty. Agencja eventowa starStone, działająca w Katowicach i innych miastach na południu Polski, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że imprezy firmowe już dawno wyszły poza utarte schematy i obecnie stanowią ważne wydarzenie w życiu pracodawców i pracowników. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, doświadczeniu, posiadaniu niezbędnego sprzętu i przede wszystkim –nieograniczonej wyobraźni – Klienci agencji starStone mogą liczyć na perfekcyjnie zrealizowaną imprezę firmową, niezależnie od tego, czy będzie miała luźny, czy oficjalny charakter. Najważniejsze jest spełnienie oczekiwań zleceniodawcy i zagwarantowanie wszystkim gościom świetnej zabawy.

Daj sobie i swoim współpracownikom okazję do wspólnego spędzenia czasu na innym gruncie i sprawdź, jak wiele mogą zdziałać takie spotkania! Pozwól, by agencja eventowa starStone w sposób kompleksowy zorganizowała dla Was niezapomnianą imprezę firmową i ciesz się widowiskiem, które na długo zapadnie w pamięć Tobie i pozostałym gościom.

Z jakimi dziedzinami prawa ma do czynienia przedsiębiorca?

0
Z jakimi dziedzinami prawa ma do czynienia przedsiębiorca?

Każdy przedsiębiorca, prowadzący działalność musi liczyć się z tym, że od samego początku zakładania firmy- począwszy od projektu do zamknięcia działalności, czekają go liczne konsultacje z prawnikami. Dzieje się tak dlatego, że w Polsce istnieje cała masa koniecznych do wypełnienia formularzy przy zakładaniu działalności. Niezależnie od tego, czy zakładamy spółkę czy rejestrujemy jednoosobową działalność gospodarczą, musimy liczyć się z toną dokumentów do wypełnienia i podpisania.

Ceny transferowe

0
Ceny transferowe

Pisanie i opowiadanie o cenach transferowych wiąże się z poznaniem definicji i odpowiedzią na pytanie – czym są ceny transferowe? Powinniśmy także dowiedzieć się gdzie pojawiają się ceny transferowe i gdzie są najczęściej wykorzystywane oraz dlaczego się z nich korzysta. Wiadomo, że temat ich łączy się z zagadnieniami biznesowymi i prawnymi.

Wymogi ludzi biznesu

0
Wymogi ludzi biznesu

Ludzie biznesu często uczestniczą w różnego rodzaju biznesowych wydarzeniach, na przykład konferencjach, które dotyczą określonego zagadnienia. W czasie tych wydarzeń biznesowych wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik.

Wyzwania współczesności

0
Wyzwania współczesności

Dobrze działająca, funkcjonalna i czytelna strona internetowa to podstawa działalności współczesnego biznesu. Przedstawienie oferty firmy, przepływ informacji, korespondencja elektroniczna, zamówienia. Bez sprawnie działającej strony trudno wyobrazić sobie dotarcie do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów.

Kancelaria notarialna – pomoc w formalnościach

0
Kancelaria notarialna - pomoc w formalnościach

Każda dorosła osoba w którymś momencie musi załatwić formalności związane z różnymi czynnościami prawnymi. Jest to zakup lub sprzedaż nieruchomości, sprawy majątkowe oraz wiele innych, które wymagają przygotowania stosownych dokumentów. Kancelaria notarialna jest miejscem, gdzie można uzyskać kompleksową pomoc w takich przypadkach.

Jakie parametry musi posiadać komputer wykorzystywany w warunkach przemysłowych?

0
Jakie parametry musi posiadać komputer wykorzystywany w warunkach przemysłowych?

W większości hal fabrycznych i zakładów produkcyjnych, stosowane mogą być jednie komputery zapewniające najwyższy poziom niezawodności działania. Wskazana jest również zwiększona odporność urządzeń na niekorzystne warunki zewnętrzne. Czym charakteryzują się komputery wykorzystywane w warunkach przemysłowych?

Przemówienia publiczne – jak zwalczyć swój lęk i dobre przemawiać?

0
Przemówienia publiczne – jak zwalczyć swój lęk i dobre przemawiać

Przemówienia publiczne należą do jednych z najbardziej stresujących sytuacji, w jakich możemy się znaleźć. Dlatego wielu z nas stara się ich unikać, jak tylko może. Jeżeli ty również należysz do tej grupy, poznaj metody, które pomogą ci stać się lepszym mówcą.

Dlaczego nie lubimy przemawiać?

Pierwszym krokiem, jaki musimy postawić, jest uświadomienie sobie swojego strachu przed wystąpieniami publicznymi. Dopiero wtedy, gdy to zrobimy, możemy przejść do punktu drugiego, czyli zrozumienia, czemu tak jest. Powody, dla których boimy się przemawiać przed ludźmi są różne. Jednak większość z nich bierze się z czasów szkoły. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak to było, gdy chodziliśmy do podstawówki, gimnazjum, czy szkoły średniej. Recytacja wiersza nie należała do najprzyjemniejszych zadań, z jakimi musieliśmy się zmierzyć. Głównym powodem był stres związany z oceną wystawioną przez nauczyciela, który tylko potęgował w nas i tak już duży stres, jaki powodowało stanie na środku klasy. Ta kumulacja stresu sprawiła, że mówiliśmy sobie „nigdy więcej przemówień”.

Jak walczyć ze stresem?

Koleje losu bywają bardzo różne i być może właśnie jesteś zatrudniony na stanowisku, na którym musisz często zmagać się z wystąpieniami publicznymi. W takim przypadku nie masz wyjścia, musisz pokonać swój stres. Dorosłemu jest, przynajmniej teoretycznie, łatwiej to zrobić, ponieważ ma nie tylko bardziej otwarty umysł niż nastolatek, ale również dodatkową motywację, np. w postaci pensji. Najprostszym rozwiązaniem na rozwiązanie problemu jest zmierzenie się z nim. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że musisz po prostu przemawiać. Nie ma lepszej metody na poprawienie swoich umiejętności, niż ich szkolenie w praktyce. Jednak to nie jedyna metoda. Możesz próbować ćwiczyć „na sucho” – samemu lub z mentorem. Podpowiadamy, jak to robić, byś mógł stać się mówcą pierwszej klasy.

Przemówienia publiczne – jak je wyćwiczyć?

Metody na poprawę swoich zdolności retorycznych są różne. Jedną z nich są ćwiczenia języka i ogólnie aparatu mowy. Wbrew pozorom to bardzo istotne ćwiczenie, bowiem żeby dobrze i merytorycznie przemawiać, trzeba przede wszystkim ładnie i płynnie mówić. Nie będzie z ciebie dobry mówca jeżeli jąkasz się, mówisz za szybko, za cicho czy nieskładnie. Dlatego zanim zaczniesz wygłaszać długie przemówienia przed salą pełną ludzi, zacznij od porządnego treningu mówienia.

Równie dobrym pomysłem jest czytanie książek. Wiesz, że statystycznie co drugi Polak nie przeczytał w ubiegłym roku żadnej książki? Jeżeli należysz do tego grona, natychmiast je opuść, bowiem czytanie książek jest nie tylko rozrywką, ale przede wszystkim pomaga ćwiczyć szare komórki. Dzięki książkom zapamiętujesz więcej słów, co wpływa na twoje umiejętności retoryczne i zdolność wysławiania myśli. Jeżeli jednak szukasz pomocy prawdziwego eksperta, kliknij w ten link. Znajdziesz w nim porady od osoby, która przemówienia publiczne ma w małym palcu. To opcja dla każdego, kto jest zdecydowany na uzyskanie szybkich i spektakularnych efektów. Szkolenie z wystąpień publicznych z pewnością pomoże ci poprawić swoje zdolności retoryczne.

Program Dobrowolnych Odejść: jakich pułapek należy się wystrzegać?

0
Program Dobrowolnych Odejść: jakich pułapek należy się wystrzegać?

Program Dobrowolnych Odejść to nie to samo co zwolnienia grupowe – należy o tym pamiętać. W przypadku PDO bowiem pracownik samodzielnie decyduje o tym, czy chce skorzystać z podobnego rozwiązania w zamian za zaproponowane przez pracodawcę korzyści.

Zasłużone wakacje po ciężkim czasie w pracy? Wybierz wycieczkę na wyspę Wielkanocną

0
Wybierz wycieczkę na wyspę Wielkanocną

Kiedy przychodzi czas zasłużonego urlopu szuka się miejsca, gdzie można go spędzić. Wtedy jednak jest już zwykle za późno na znalezienie odpowiedniej lokalizacji, chyba, że zdecydujemy się na opcję last minute. Urlop trzeba zwykle planować z dużym wyprzedzeniem, szczególnie dlatego, że niezależnie od branży pracodawcy lubią mieć kwestie urlopowe wcześniej uregulowane, aby absencja w pracy nie wypadała na czas, kiedy przed firmą stoi szczególnie dużo wyzwań. Kiedy już dostaniesz upragniony urlop, a podróże to Twoja pasja, wybierz ciekawy kierunek jakim jest Chile i Wyspa Wielkanocna.

Wakacyjna wycieczka na Wyspę Wielkanocną – czego można się spodziewać?

Na Wyspę Wielkanocną dostaniesz się samolotem z Chile. Nie należy się obawiać, gdyż znajduje się na niej dobra baza hotelowa, stąd biura podróży organizują tu kilkudniowy pobyt, w czasie którego można poznać kulturę i zwyczaje jej mieszkańców. Od czego najlepiej zacząć? Oczywiście koniecznie trzeba zobaczyć słynne posągi Moai, których pochodzenie jest owiane legendą o ingerencji kosmitów. Jednak według archeologów zostały jednak stworzone przez samych mieszkańców ze skały wulkanicznej w XVII i XVIII wieku. Posągi przedstawiają bogów lub zmarłych przodków i są rozsiane po całej wyspie.

Wakacyjna wycieczka na Wyspę Wielkanocną – co jeszcze warto zobaczyć?

Wyspa Wielkanocna to wyspa wulkaniczna, na której znajduje się wulkan Rano Kau, a na jego krawędzi można podziwiać wyspę, gdyż znajduje się tam punkt widokowy. Ponadto można zobaczyć jeszcze wioskę Orongo, znajdującą się nad jeziorem. Na wyspie warto również wziąć udział w polinezyjskim wieczorze i poznać tajniki polinezyjskiego tańca. Oczywiście nie brakuje tu również relaksu na plaży. Takie wakacje na drugiej półkuli mogą być niezapomnianym przeżyciem.

Wybierając sprawdzone biuro podróży nie trzeba się martwić o nic, gdyż wszystkie kwestie są dopięte na ostatni guzik. Opracowane są również warianty awaryjne. Biznes jakim, jest turystyka wymaga bowiem jak najlepszego dostrojenia się do potrzeb klientów. W końcu w tej branży panuje bardzo duża konkurencja. Warto więc sugerować się opiniami innych, a także sprecyzowaną i szeroką ofertą.

ZOBACZ TEŻ