Description seo: Pojemniki KLT najczęściej wykorzystuje się w branży motoryzacyjnej. Jednak ich konstrukcja sprawia, że z powodzeniem można je stosować w każdym dużym magazynie, gdzie konieczne jest zachowanie porządku i logistycznego ładu.

Skrzynki KLT

W dużych firmach produkcyjnych czy motoryzacyjnych konieczne jest przechowywanie mnóstwa przedmiotów. Od śrubek, nakrętek i podkładek, przez narzędzia ręczne i elektronarzędzia, aż do półproduktów czy wyrobów gotowych. Jak sobie z tym wszystkim poradzić, by nie doprowadzić do zaśmiecenia, zabałaganienia miejsca pracy? W bardzo prosty sposób – mianowicie, wykorzystać do tego wspomniane w tytule skrzynki KLT.

Takie pojemniki KLT Schoeller Allibert – bo dokonując zakupu właśnie u tego producenta, ma się stuprocentową gwarancję zadowolenia – wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, którym jest polipropylen. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia. Nie straszne mu jest ani upalne lato, ani mroźna zima, ani wielka ulewa czy grad. Pojemniki z plastiku spokojnie wytrzymują temperaturę z zakresu od minus dwudziestu stopni Celsjusza, do plus stu stopni Celsjusza. W każdym przypadku zachowują swoje właściwości i nie ulegają żadnym zmianom.

Ich nośność wynosi blisko sześćset kilogramów, jeżeli mowa jest o ustawianiu ich w stosie (skrzynki KLT mają specjalnie skonstruowane brzegi, by idealnie komponowały się z kolejnymi pojemnikami). Sama jedna, średniej wielkości skrzynka KLT może udźwignąć około dwudziestu kilogramów. Jest zatem i pojemna, i praktyczna – pracownik spokojnie może ją sam przenieść czy przesunąć w inne miejsce.

Pojemniki KLT – udogodnienia

Pojemniki KLT to jedno z najlepszych rozwiązań w logistyce. Mają wzmocnioną konstrukcję, zapewniającą naprawdę dużą wytrzymałość. KLT Schoeller Allibert mogą być wielokrotnie wykorzystywane w łańcuchu dostaw. Ani skrzynka, ani jej zawartość nie będzie narażona na uszkodzenia.

Skrzynki KLT posiadają gładką powierzchnię, która jest specjalnie przygotowana pod przyklejenie kodu kreskowego. Sytuacja ta bardzo ułatwia pracę i pozwala szybko odnaleźć to, czego w danej chwili potrzebuje pracownik.

Pojemniki KLT wyposażone są także w boczne kieszonki. Można tam umieścić na przykład etykiety z opisem znajdującego się w środku towaru. Na froncie pojemnika wyżłobione są specjalne uchwyty, który pozwalają na ręczne ustawianie skrzynek i swobodne przestawianie ich względem siebie, na palecie czy na półce. Takie pojemniki można z powodzeniem ustawiać w stosie, jednak należy zwracać uwagę na sumę ciężaru każdej ze skrzynek – ich nośność w stosie nie może przekroczyć 600 kilogramów.

Skrzynki, jako że są wykonane z polipropylenu, są niezwykle higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Są odporne na prawie wszystkie kwasy i zasady. Można je myć za pomocą środków chemicznych ale i z pomocą zwyklej, mokrej ściereczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here