Alkohol, narkotyki, hazard… Każdy człowiek napotyka w swoim życiu wiele nałogów, które mają zdecydowanie negatywny wpływ na jego zdrowie i życie osobiste. W nałóg bardzo łatwo wpaść, ale bardzo trudno wyjść. Co zrobić, gdy już się w nim jest? Najlepiej oddać w ręce specjalistów, którzy pomogą z niego wyjść. Najlepsi z nich pracują w Drodze Powrotnej – miejscu, które zmieniło życie wielu ludzi. Dlaczego?

Odzyskaj spokój ducha pod opieką specjalistów!

Ośrodek leczenia uzależnień „Droga powrotna” mieści się w kameralnej willi, położonej nieopodal Wrocławia. Pacjenci decydujący się na terapię stacjonarną mają do swojej dyspozycji przytulne, wyposażone pokoje, a także zagwarantowane obiady z domowej kuchni. Usytuowanie ośrodka zapewnia ciszę i spokój, a kadra domową atmosferę – co pomoże odzyskać poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i szacunku. Specjaliści pomagają w nałogach różnego rodzaju, więc mogą zgłosić się tu osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, hazardu, leków, a także mające zaburzenia odżywiania i behawioralne (jak siecioholizm, uzależnienie od komputera, zakupoholizm, pracoholizm, seksoholizm).

Podczas pobytu na terapii stacjonarnej, jak i podczas przechodzenia terapii dochodzącej (powrót do domu po zajęciach terapeutycznych), pacjenci mają zagwarantowane pełne wsparcie wykwalifikowanego zespołu  psychologów, psychoterapeutów, lekarza psychiatry oraz opiekę pielęgniarską.

Droga Powrotna – nie tylko fachowo, ale i dyskretnie

Na miejscu przeprowadzane są zarówno terapie grupowe, jak i indywidualne oraz pracy własnej. Każdy z pacjentów jest uczony radzenia sobie z mechanizmami choroby oraz sposobów, w jaki może uniknąć powrotu do nałogu. Warto podkreślić, że każdy uczestnik ma zapewnioną pełną anonimowość – a jak wskazuje na to doświadczenie, wiele osób nie podejmuje terapii ze względu na zwykły, ludzki wstyd. Dlatego Droga Powrotna to bezpieczne miejsce do dyskretnej walki z nałogiem. A efekty gwarantuje wieloletnie doświadczenie specjalistów ośrodka, podparte wyjściem z nałogu dziesiątek dotychczasowych pacjentów.

Koszt, na jaki na pewno Cię stać!

Nie należy też martwić się o koszty terapii. Droga Powrotna oferuje leczenie w bardzo przystępnych cenach, a jeśli obawiasz się o swoje finanse, istnieje możliwość płatności ratalnej. Dzięki temu nie musisz od razu wydawać całej kwoty, a płacić stopniowo takie sumy, na które Cię bez problemu stać.

Odwiedź już dziś stronę Drogi Powrotnej i zobacz, jaką pomoc możesz zyskać w tamtym miejscu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here