Nowoczesny design i intuicyjna obsługa – to podstawowe wyróżniki bieżni Sky Walk BE06. Przy jej projektowaniu wykorzystano wzornictwo telefonów komórkowych, stąd cyfrowy wyświetlacz wbudowany w urządzenie, pozbawiony górnej ramy czy podłokietników i przede wszystkim dużego komputera, a także elegancja formy. Lekkość i niewielkie rozmiary (po postawieniu w pionie bieżnia zajmuje tylko 0,06 metra kwadratowego) czynią ją niezwykle poręczną i bardzo łatwą w transporcie i przechowywaniu.

Bieżnia BE06 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE06 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

Sky Walk to dbałość o każdy szczegół, w tym między innymi innowacyjny system łączenia przy pomocy śrub. Użytkownicy szczególnie mocno docenią system absorbujący wstrząsy podczas biegania. Bieżna to urządzenie bardzo intuicyjne, lekkie i małe – jedyne na rynku o tak wyśrubowanych parametrach. Troska o wzornictwo, jakość wykonania i dbałość o praktyczną stronę każdego elementu sprawiają, że Sky Wlak zaspokaja potrzeby bardzo wymagających użytkowników.

W bieżni został zastosowany innowacyjny system łączenia za pomocą śrub. Dodatkowym atutem jest system absorbujący wstrząsy w trakcie biegu. Poręcz zamontowana w bieżni gwarantuje bezpieczeństwo oraz dodatkowy komfort w trakcie szybkiego biegu. Działanie poręczy opiera się na teleskopowym mechanizmie, który ustawia poręcz w odpowiedniej pozycji i zapobiega jej niekontrolowanemu opuszczaniu.

BE08 to najmniejsza a zarazem najbardziej intuicyjna bieżnia na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here