Tanie hostingi

0
1712

Rozwój technologiczny w bardzo dużym stopniu przyczynił się do powstania branży e-commerce, czyli branży handlu internetowego. Aktualnie, za pośrednictwem internetu sprzedawać można dosłownie wszystko. Począwszy od suplementów diety, skończywszy na różnego rodzaju szkoleniach dostępnych w formie VOD.

Wartość rynku e-commerce w Polsce szacuje się na około 9 miliardów dolarów, co stanowi naprawdę spektakularny wynik. Można zatem wywnioskować, iż branża e-commerce stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla prowadzenia klasycznych, stacjonarnych biznesów. Od strony technicznej prowadzenie własnego sklepu internetowego jest bardzo proste. Należy poznać tylko kilka podstawowych zagadnień oraz nauczyć się obsługi WordPressa.

WordPress to system zarządzania treścią, dzięki któremu możemy swobodnie dodawać treści na stronę oraz edytować je w razie potrzeby. W internecie możemy znaleźć całe mnóstwo darmowych poradników, dotyczących obsługi WordPressa. Jeśli chcemy jednak podejść do tego tematu bardziej profesjonalnie, warto zainwestować kilka złotych w kursy dotyczące tego zagadnienia, których możemy znaleźć naprawdę mnóstwo, często w bardzo okazyjnych cenach.

Oprócz nauki wordpressa musimy wiedzieć czym jest domena oraz do czego potrzebny jest nam hosting. Otóż domena to nic innego, jak nazwa strony internetowej z odpowiednim rozszerzeniem. W przypadku polskich stron jest to najczęściej rozszerzenie .pl.

Wybieramy hosting dla strony www

Hosting z kolei, to serwer na którym gromadzone są wszelkie dane związane z naszą stroną internetową. Bez hostingu stworzenie strony internetowej jest praktycznie niemożliwe. Wiele osób zastanawia się gdzie kupić tani hosting dla strony www. Okazuje się, że na rynku istnieje całe mnóstwo firm, które oferują tego typu usługi. Najciekawszym rozwiązaniem jest jednak hosting wordpress z kru.pl. Jego cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ najprostszy hosting o pojemności 25 GB, wyposażony w darmowy certyfikat SSL kosztuje 9.90 zł. Hosting dla strony na wordpressie w kru.pl to idealne rozwiązanie dla osób początkujących oraz tych, które mają już pewne doświadczenie w prowadzeniu strony internetowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here